Форма входу
Головна » 2014 » Грудень » 17 » Районні змагання з настільного тенісу та шахів
09:20
Районні змагання з настільного тенісу та шахів

15  листопада в Чаусівському НВК №1 відбулися районні змагання з настільного тенісу та шахів.

Настільний теніс. Боротьбу за коловою системою у фіналі розпочали спортсмени Мигіївської, Кінецьпільської, Степківської, Лисогірської ЗОШ, Чаусівського НВК №1. Другий рік поспіль Чемпіоном району стала команда з Чаусове-1, за яку виступали О. Гончаренко, Л. Федорченко, Т. Гончерук.  Друге місце виборола команда з Лисої Гори: А. Маліченко, Б. Намєсник, В. Цуркан, а третє здобули спортсмени із Степківки: А. Альохін, М. Желізняк, О. Слизька.

Чемпіонами в особистому заліку стали І ракетка – О. Гончаренко, ІІ – Л. Федорченко, ІІІ -  А. Томашевська.

Серед шкіл І – ІІ ст.. місця розподілились так: І – Болеславчицький НВК, ІІ – Грушівська ЗОШ, ІІІ – Жовтнева ЗОШ.

Шахи.  Ці ж команди прийняли участь і у змаганнях з шахів. Набравши рекордну кількість очок  (десять) школярі Кінецьполя стали Чемпіонами району: І. Федюкін, М. Карвацький, А. Томашевська. На другому місці шахісти Лисогірської ЗОШ (7, 5 очок): О. Савчук, Д. Царалунга, О. Савчук. Третє місце у команди Мигіївської ЗОШ (5 очок): О. Коба, В. Пшедзял, Ю. Гросул.

Переглядів: 349 | Додав: General_Admin | Рейтинг: 0.0/0